Pečlivě číst smlouvu, a to klidně i několikrát po sobě. Vše si nechat vysvětlit a alespoň den promyslet, jestli jsou všechny náležitosti půjčky plně vyhovující. Bohužel, tohle je proces, který mnoho lidí přehlíží a později smutní nad tím, že platí příliš vysoké úroky a smluvní pokuty. Dejte si pozor, nedávejte šanci televizním reklamám a raději si vše pečlivě propočítejte dopředu. Svět nebankovních půjček je totiž dobrý sluha, ale velmi špatný pán – dluhová spirála rozhodně nemusí být na pořadu dne, pokud ji sami neotevřete dveře nezodpovědným jednáním…

Není nic snadnějšího, než si hledat dopředu informace online

Nemusíte nikam chodit nebo dokonce obvolávat call centra jednotlivých poskytovatelů. Jde to mnohem jednodušeji, ušetříte spoustu času a v neposlední řadě také peněz. Nad něčím podobným pak jistě netřeba nějak zdlouhavě uvažovat. Srovnat půjčky online, to je pro náš srovnávač otázka jediného krátkého okamžiku. Vše budete mít doslova jako na stříbrném podnosu, stačí jen pár kliknutí a máte mnohem jasněji o tom, jaká je zrovna situace na trhu nebankovních půjček. Jak snadné řešení, že?

americkahypoteka-org_online_ergo_cz_nahledovy

Existuje mnoho možností, podle čeho byste měli jednotlivé půjčky sami posuzovat?

  • Pověst poskytovatele. Jde o ověřenou firmu, která zareaguje okamžitě a pošle peníze dřív, než byste čekali? Nebo je jednání zdlouhavé, a dokonce se po vás žádají peníze předem?
  • Rychlost jednání. Správná nebankovní půjčka se řeší maximálně pár minut, a to včetně všech náležitostí. Vyplníte kontaktní formulář a čekáte na kladnou odezvu, která přijde obratem.
  • Úroková sazba a RPSN. Díky nim se totiž vždy dozvíte, jak výhodná nebo nevýhodná je ta nebo ona nabídka. Roční procentní sazba nákladů, patřičně vynásobená, pak řekne úplně vše!

Jednou ze zajímavých variant pro dlouhodobější bezúčelový úvěr je Tesco půjčka. Půjčit si zde můžete až půl milionu korun, pokud vše sjednáte na pobočce – jinými slovy, zajděte nakoupit do Tesca a tam si vyřiďte úvěr, jak snadné! Tento spotřebitelský úvěr se přizpůsobí na míru vašim potřebám, vyplatí se vždy na bankovní účet, není nutná hmotná zástava ani ručitel. Sjednáte ji doslova za pár minut!