Hypotéka je v dnešní době pro většinu lidí jedinou možností, jak si mohou splnit své sny o lepším bydlení. Jenomže pokud jdete žádat o hypotéku do banky, jestliže nemáte nadstandartní příjmy a máte nějaký ten vroubek v registru, s úspěchem se se tkáte asi jen těžko. Přitom dostat se do registru může každý velmi snadno. Stačí jedna zapomenutá složenka, či faktura a problém s registrem je na světě. Potom je velmi obtížné získat nejen hypotéku, ale i menší půjčky, jako například zboží na splátky. Znamená to ale, že kvůli jedné chybě už nemáte nárok na nic z toho, co byste si přáli? Tak to rozhodně není. Při žádosti o hypotéku se totiž nemusíte spoléhat pouze na banky.

peníze

Americká hypotéka bez registru je v dnešní době velmi oblíbeným finančním produktem. Proč, to se dá vyčíst už z jejího názvu. Při schvalování totiž nedochází k žádnému nahlížení do registru a zpravidla ani k posuzování příjmů. Proto na tuto formu hypotéku snadnou dosáhnou i ti, kteří s banky odešli s nepořízenou.

 

Zdá se to až příliš jednoduché? Ale je to tak! Americká hypotéka bez registru má pouze dvě podmínky, ta první je, jako ostatně u všech půjček, věk minimálně 18 let. A v čem vězí ta druhá? Stačí, pokud máte nemovitost, kterou můžete zastavit, nebo je ochoten někdo z vašich blízkých, kdo nemovitost vlastní, být uveden jako spoludlužník a ručit nemovitostí svou. Je to jednoduché, že?

 

A co tedy můžete s americkou hypotékou bez registru získat?

  • Peníze až do výše 70 % z odhadní ceny nemovitosti již do 24 hodin
  • Dobu splácení až 30 let
  • Nízký úrok (srovnatelný s bankou)
  • Žádné poplatky předem
  • Odhad nemovitosti zdarma
  • Peníze na cokoliv

 

Americká hypotéka bez registru tedy může být ideální cestou, jak dosáhnout na svoje sny. Je nutné dobře zvážit, zda budete schopni takovou hypotéku splácet. Můžete se ale pomoci ní například i dostat z exekuce, neboť peníze můžete použít na její vyplacení.