Důvodů, proč se tolik lidí obrací s žádostí o půjčku raději na nebankovní společnost, je mnoho. V bankách je zbytečně moc byrokracie a všechno déle trvá, ale především jsou také přísnější při posuzování žadatelů a snadno se může stát, že člověk na půjčku vůbec nedosáhne, jelikož nemá dostatečný příjem nebo je zapsaný v nějakém z registrů dlužníků. Tam se dostanete poměrně jednoduše, stačí třeba zapomenout zaplatit fakturu za telefon.

Na druhou stranu jsou na trhu i půjčky bez registru, kde vaši bonitu ani minulost neprověřují. Zpravidla si najdou nějakou jinou záruku, třeba vaše auto. Přesně takhle to dělá autozastavárna Zastavuz.cz. Princip jejich služby však není klasicky takový, jaký byste nejspíš očekávali.

Své auto můžete klidně dál používat…

Zastavuz.cz vychází vstříc všem, kteří potřebují peníze, nicméně nemohou se vzdát svého automobilu, v němž denně jezdí do práce, vozí děti do školy apod. V rámci modelu Money&Drive je totiž možné si vzít půjčku, ručit svým vozem a nadále jej používat.

…nebo jej za vás třeba prodají

Na druhou stranu existuje i volba klasické zástavy nazvaná Money&Store. V tomto případě necháte svůj dopravní prostředek (auto, motorku, loď, letadlo atd.) stát na krytém a hlídaném parkovišti. Nemusíte si o něj vůbec dělat starosti, bude mu dobře. A kdybyste měli zájem, Zastavuz.cz vám rovnou pomůže najít pro něj kupce. Auto se díky tomu dostane do spolehlivých rukou a vy získáte odpovídající finanční částku, abyste se zbavili svých dluhů.

Půjčka bez registru ihned je dostupná po celé České republice. Zavolejte, nebo kontaktujte Zastavuz.cz přes internet a domluvte si ocenění svého plechového miláčka. Společnost vyplácí peníze až do výše 80 % hodnoty vozu, vaši schopnost splácet už nijak dál nekontroluje. Vše je snadné, rychlé a podmínky jsou transparentní. Zastavuz.cz je dobrou volbou.

Leave a Reply

Your email address will not be published.