Podnikání není jen o dobrém nápadu, nalezení zákazníků a udržení si dobrých vztahů s nimi. Ať chceme či ne, je to též obrovské množství administrativy, která se na nás valí kvůli všemožným předpisům, nařízením a zákonům. Nejnáročnější je vedení účetnictví a mzdová agenda.

Mzdová agenda je zdlouhavá i v době kvalitních informačních systémů

Pár brigádníků, nějaký ten zaměstnanec, a na vedení mzdových agend potřebujete samostatného zaměstnance. Administrativa je obrovská. Když se ještě dostanete do hledáčku úřadů, což se vám stane snadno v případě, že tuto problematiku neovládáte nejlépe, času nad mzdovou agendou začnete trávit ještě více. Ideální je najít si na její vedení profesionály. I když se to nemusí zpočátku zdát levnějším, rozhodně je to rentabilnější než vlastní zaměstnanec. Už vůbec nemůže tato agenda zůstat na vedení, které se musí věnovat businessu, a ne nevýdělečné administrativě.

Profesionální služby malým, středním a velkým firmám umí nabídnout MXB

Společnost MXB se postará nejen o administrativu a komunikaci s úřady, ale též o to, aby vaši zaměstnanci měli včas na svém účtu mzdy. Firma nahlásí nové zaměstnance na příslušných úřadech, i je v zákonné lhůtě odhlásí. Postará se o měsíční mzdovou agendu, včetně měsíčních přehledů, zpracování evidenčních listů důchodového zabezpečení i roční zúčtování daně. K ruce získáte též velice kvalitní pracovně-právní poradenství. Veškerá agenda je zpracovávána v SW PAMICA od společnosti Stormware. Tento systém hravě naimportuje data v podstatě z jakéhokoliv docházkového systému, jenž vaše společnost používá.

Nechte si zpracovat rovněž účetnictví a daně

Spolupráci lze rozšířit i o další administrativu, jejíž správné vedení je pro vaši firmu životně důležitým. Tím jsou účetnictví a daně. MXB se zaměřuje na vedení účetnictví u plátců DPH. Služby poskytuje malým i středně velkým firmám, včetně nadnárodních společností. Vše je zpracováváno v oblíbeném a hojně používaném účetním software POHODA.

Své služby firma postupně rozšířila i na poradenství v oblasti daní a daňové optimalizace. Využít též lze například zpracování Intrastatu, ekonomické poradenství, služby v oblasti e-commerce, či využít společnost hned od začátku podnikání, tedy již ke službám souvisejícím se založením společnosti.