Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí každého domu i bytu. Právě díky nim si dopřejete přirozené denní světlo, které je dobré na psychiku. To platí obzvlášť v zimních měsících, kdy si musíte vychutnávat každý záchvěv slunečních paprsků. Jak jim navrátíte zašlou slávu snadno a ihned?

Komplexní servis

Okna nejsou jakési statické doplňky, o které se nemusíte starat. Postupem let se totiž musí potýkat s pořádným namáháním, jež si vybere svou daň. Přesně proto byste si je měli nechávat pravidelně seřizovat, aby se otevírala/zavírala plynule a mezi nimi a zdí nevznikaly zbytečné mezery.

Tím se dostáváme k otázce těsnění. I to má bohužel omezenou životnost, takže po několika letech jeho strádání začínáte riskovat podstatné úniky tepla. V současné chvíli, když je zima za rohem, je rozhodně dobré podniknout jak seřízení, tak i výměnu izolace. Díky tomu totiž snadno ušetříte.

Zmíněné úkony provádí rychle a levně například servis oken v Ostravě pod křídly společnosti Okno Profík.

Servis i opravy

Mimo běžného servisu jsou daní řemeslníci schopní provést výměnu okenních kliček, pantů, plastových krytek, a dokonce i zasklení, žaluzií a dalších větších dílů. K tomu neoddělitelně patří promazání pohyblivých částí, nastavení přítlaků, kontrola i vyčištění všech ploch. Zkrátka a dobře – nemusíte hnout ani prstem.

Stejně tak se specializují na kvalitní rolety den a noc v Ostravě, přičemž je instalují v různých variantách i designech. S jejich pomocí si budete moci v kteroukoliv denní/noční dobu nastavit přesně takovou úroveň zastínění, na jakou máte chuť. Budete si moci vybrat rovnou ze tří variant zavěšení – otevřené kazety (bez vrtání), polo kazety (s navrtáním), a maxi kazety (také s navrtáním).

Jak se spojit? Otevřete si internetové stránky pod odkazy a ihned najdete další informace i kontakty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.