Nechcete se bance svěřovat s výší svých příjmů? Nebo je nemůžete doložit standardním způsobem? Žádný problém, řada bank i úvěrových společností dnes nabízí hypotéky bez doložení příjmů. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? A jak vybrat tu nejvýhodnější?

Hypotéka bez doložení příjmů je hypotéční produkt, u kterého nemusíte předkládat potvrzení o svých příjmech. Mnohdy stačí pouhé čestné slovo, že máte příjmy v dostatečné výši, a cesta k půjčce je otevřená. Pokud jste někdy byli s prosíkem v bance a žádali o úvěr, víte velmi dobře, jak to chodí. Musíte předložit potvrzení o příjmech vydané zaměstnavatelem nebo daňové přiznání za uplynulý rok, v případě, že podnikáte. To jsou ale podmínky, které nemusí splňovat zdaleka každý. Problém doložit příjem mohou mít zvláště ti, kdo začínají pracovat nebo podnikat. Začínající podnikatelé, zaměstnanci v novém pracovním poměru, maminky po mateřské dovolené, to jsou typičtí žadatelé o hypotéční úvěr bez doložení příjmu.

V praxi se setkáváme s mnoha žadateli, kteří by půjčku mohli bez problémů splácet, ale bohužel neprojdou byrokratickým sítem v bance. Právě pro ně je tu hypotéční úvěr bez doložení příjmů od společnosti TGI Money a.s. Hypopůjčka je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Jeho hlavní předností je nízká úroková sazba, minimum byrokracie a možnost využít peníze na libovolný účel. Jednoduše si půjčíte na cokoliv a přitom splácíte úroky jako u hypotéky.

Samozřejmostí je, že nemusíte nic dokládat, a to ani účel, ani vaše příjmy! Společnost TGI Money a.s. nevyžaduje potvrzení o příjmech ani daňové přiznání. K tomu, abyste získali tuto nebankovní půjčku, stačí podepsat čestné prohlášení, že vaše příjmy jsou dostatečné na pokrytí splátek úvěru. Jediné, čím za půjčku ručíte, je nemovitost. Nemusí se přitom nutně jednat o vaši vlastní nemovitost, stačí souhlas jejího majitele.

 

Získejte půjčku od profesionálů v oblasti amerických hypoték! O Hypopůjčku lze zažádat online a její kompletní vyřízení je bez jakéhokoliv poplatku předem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.