Co darovat někomu, kdo všechno má? Věcný dárek budete hledat těžko a peníze jsou poměrně nudným darem. Ne však tehdy, když je darujete v podobě zlata. Zlaté mince a slitky jsou pěkným dárkem pro kohokoliv nezávisle na věku, pohlaví a dalších kritériích.

Zlaté mince a medaile jsou vynikajícím dárkem jak v soukromé, tak firemní sféře. Jejich nabídka je totiž velmi široká, jak co se týče designu, tak ceny.

Obdarujte své obchodní partnery či zaměstnance

Čím ocenit věrné obchodní partnery, nejpilnější zaměstnance nebo nejvěrnější zákazníky? Doby reklamních bloků, nudného vína nebo propisek jsou už opravdu dávno pryč. Za vhodné dárky pro muže do firemního prostředí se považuje právě zlato. Zlatá mince je hodnotná a časem svou hodnotu ještě zvýší. Je pouze na obdarovaném, kdy ji smění za peníze.

Najděte dárek pro každou životní příležitost

Narozeniny, svátek či jiná příležitost. Ať už slavíte cokoliv, vždycky najdete vhodný zlatý dárek. Pro svátek se hodí například mince s vyobrazením daného jména. Na narozeniny můžete vybrat minci, která na sobě nese znamení zvěrokruhu.

Zlatá mince je skvělou pozorností též k promoci – vyberte medaili, na níž je titul. Speciální medaile lze darovat i ke svatbě a výročí svatby.

Dárek v libovolné hodnotě

Zlaté mince a medaile se dají pořídit v různých hodnotách od zhruba 1500 Kč do 1,3 milionu korun. Sami si tedy zvolíte, jak hodnotný dárek chcete darovat. Na rozdíl od případu, kdy byste darovali peníze, u mince není na první pohled vidět, kolik peněz vlastně dáváte.

Zlatou minci může věnovat rodič dítěti, manželka muži, bratr sestře, ale i obce občanům. Je doopravdy univerzálním dárkem. Podívejte se na webové stránky zlate-mince.cz a nechte se inspirovat. Až budete příště hledat nějaký originální dárek, už víte, nad čím máte přemýšlet. Investiční zlato je sázkou na jistotu.