Porovnání půjček je prostě věčné téma. Kdo nemá informace, zaplatí prostě víc. Je nutné si zjistit co nejvíce čísel a dat, aby nedošlo k omylu, který může stát i pár tisíc korun ročně. I na takovou částku se mohou vyšplhat úroky v případě klasické půjčky. Je proto nutné si dobře vybrat, pojďme si proto dát k dobru tabulku – ze které vyčtete úplně všechno důležité během příštích pár vteřin. Rozhodování pak bude o poznání snadnější a ušetříte také spoustu času, který pak lze věnovat někam jinam!

Srovnání hned trojice různých menších půjček

Dnes jsme si pro vás připravili srovnání tria mikroúvěrů, které jsou v našich zeměpisných šířkách mimořádně oblíbené. Vítězem však může být jen jeden! Credit Air Půjčka? Možná to bude Creditkasa půjčka? A dost možná se triumfu dočká i půjčka Zaplo.cz. Pokud vás zajímá tento trojboj, čtěte dále. Dozvíte se totiž obratem vše podstatné!

Pojďme tedy provést kýžené srovnání toho nejdůležitějšího…

PůjčkaCredit AirCreditkasaZaplo
Rozsah500 až 10 tisíc korun1 až 20 tisíc korun1 až 20 tisíc korun
Doba splatnosti45 až 75 dnů1 až 30 dnů7 až 30 dnů
Úrok / RPSN od96 / 205 %730 / 30341,1 %279,83 / 1141,2 %
PoplatkyNeNeNe
První půjčka zdarmaAnoNeAno

 

Kdo je tedy vítězem a bere pomyslnou zlatou medaili? Na podobnou otázku si musí odpovědět sami klienti. Je však nad slunce jasné, že varianta číslo dvě má RPSN opravdu tak vysoko, že se ani nevyplatí brát ji reálně v úvahu. U takové mikropůjčky můžete přeplatit mnoho set korun při několikadenní splatnosti a podobné věci si jistě lze odpustit.

2

První půjčka zdarma zní zajímavě

Stále relativně nový produkt nebankovních společností – první půjčka zdarma – je věčným hitem. Nový klient, který si sjedná svou první půjčku, nemusí platit vůbec žádné úroky. Předpokladem je jen to, aby vše splatil včas do předem určeného data. Ano, to nebývá vždy lehké, ale pokud se podmínky dodrží, úroky jsou zcela odpuštěny. A to je pro nového klienta hodně důležité plus, že?

To, kde si sjednáte úvěr, rozhodnete samozřejmě svobodně jen vy. Náš srovnávač vám ale může podat pomocnou ruku, když to zrovna nejvíce potřebujete. A něco podobného je jistě skvělé, zcela nezávazně, zcela zdarma, prostě rada, která pomůže při rozhodování. Takové se počítají skoro nad zlato…