Chcete si vzít půjčku za účelem zlepšení své životní úrovně? Nenašli jste však vhodný úvěr, který by tyto potřeby dokázal pokrýt? Právě americká hypotéka je vedená jako neúčelový úvěr, což pro vás znamená splnění všech přání, která jsou vám díky absenci potřebných prostředků zapovězena.

Skvělá forma hypotéky, která dokáže pomoci

Mnoha lidem americká hypotéka pomohla nejenom k lepšímu životu, ale také k navrácení do běžného života. Hrozí vám exekuce? I tehdy si můžete americkou hypotéku vzít a prostředky získané touto cestou využívat právě na vyplacení exekucí. Jde tedy o víceúčelový úvěr, který lze využít skutečně různorodě. Je však velmi důležité, u koho budete o tento úvěr žádat.

Banka, anebo nebankovní společnost?

Zajisté vás napadlo, kdo vám tento úvěr může poskytnout. I když byla americká hypotéka výsadou pouze nebankovních společností, v dnešní době můžete čerpat potřebné prostředky i od určitých bank, které tento úvěr vyřizují. V tomto případě je však nutné myslet na to, že u banky nebude vyřízení tak jednoduchou záležitostí, jako je tomu u nebankovní společnosti. Jestliže se rozhodnete pro nebankovní společnost, můžete se těšit na mnoho výhod, jako například:

  • Rychlé vyřízení (bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů)
  • Dlouhá doba splatnosti
  • Možnost předčasného splacení zdarma
  • Sjednání online

Jak vidíte, americká hypotéka je velmi výhodný úvěr, a to především při využití nebankovní společnosti. Jestliže vás tedy zaujali výše zmíněné výhody, rozhodně neváhejte a obraťte se na finanční a hypoteční družstvo neboli FAHD s.r.o., kde se dozvíte podrobné informace o tomto druhu úvěru.

Americká hypotéka bez registru je tedy báječná příležitost pro všechny plnoleté osoby, které potřebují finance na realizaci svých plánů, ať už se jedná o pořízení nového nábytku, dovolenou či třeba o vyplacení exekuce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.