Módní průmysl je sice jedním z nejproduktivnějších, ale o to víc je těžší najít kvalitní, obyčejné tričko, jednobarevné bez potisku, který nechcete. Jsou však místa, kde takové zboží najdete.

Pracovní tričko s dlouhým rukávem – výběr

Hledáte oblečení pro volnočasové aktivity? Nebo jste firma a potřebujete reklamní oděvy či pracovní tričko s dlouhým rukávem, kratším střihem pro vaše zaměstnance? Žádný problém. Když jde o korporátní oděvy, musí dobře reprezentovat firmu a zaměstnanec by se v něm zároveň měl cítit dobře. Reklamní oděvy totiž už dávno nepatří mezi nekvalitní zboží z nejlevnějších materiálů. Dnes se vyrábí takové kousky, které jsou kvalitní a vydrží i několik let. Navíc reklamní potisk dnes může být velmi vkusný. Firmy specializující se na výrobu reklamního textilu dnes umí kreativně pojmout jakékoli požadavky. Na míru vám vytvoří různé střihy oblečení, pomohou vybrat styl, materiál, délku rukávů, barvu, navrhnou zpracování ve formě potisku nebo vyšití. Všechno na míru, jak budete potřebovat.

Velkoobchod oblečení – kvalita za dobré ceny

Vezměme si příklad. Triko s dlouhým rukávem, módní kousek, který unosíte ve velkém rozpětí teplot. Můžete jej nosit na jaře, v létě i na podzim a koneckonců i v zimě. Obléknete bundu a pak ji můžete sundat v o něco teplejším prostředí. Může to být zaměstnání, škola nebo restaurace. Triko s dlouhým rukávem se hodí i na neformálnější společenské akce, zejména pokud jde o polotričko s límečkem. Tyto kousky oděvů se vyrábí v různém barevném provedení pro ženy, muže i děti. Kde najdete kvalitní oblečení různých střihů, barev i materiálů. Oslovte proto velkoobchod oblečení, společnost Xfer s.r.o., která má velký výběr reklamních produktů, rovněž nabízí pracovní oblečení, vesty, mikiny, nebo i tašky či čepice.