Chcete si na kávě opravdu pochutnat? Naučit se jí musíte nejenom připravovat, ale také musíte vědět, kde a v jaké formě ji nakupovat.

Káva patří mezi nejoblíbenější a nejfrekventovanější nápoje světa. Pije se doslova na všech kontinentech od Ameriky po Nový Zéland. Včetně Antarktidy.

Jak a kdy si kávu vychutnáváte?

Jsou lidé, kteří si bez šálku černé kávy nedokážou představit začátek dne. Potřebují ono pověstné kofeinové nakopnutí. A další, kteří si její lahodnou chuť požitkářsky vychutnávají. Po obědě, třeba s kouskem dortíku nebo koláče. Do jaké skupiny patříte vy?

Hlavně, aby byla dobrá

Odpověď na tuto otázku vlastně důležitá ani není. Je jedno, při jaké příležitosti kávu pijeme, hlavně, aby byla dobrá. A kvalitní, tedy čerstvě upražená a umletá. A takovou kávu rozhodně nenajdete v regálu supermarketu. Pro takovou kávu musíte do pražírny. Že žádnou ve svém okolí nemáte? Tak si ji objednejte online.

Kávy z celého světa

Ano, dnes na trhu fungují i internetové pražírny. Jednou z nich je například pražírna zrnkové kávy Káva Monro. Zde je k sehnání káva doslova z celého světa. Káva brazilská, etiopská, australská, čínská i keňská. A vám se tak nabízí další možnost, jak poznávat svět. Prostřednictvím kávy, které jednotlivé země pěstují. Jaká je nejlepší? Na tuto otázku neexistuje odpověď. Jeden má rád vdolky, jiný vdolky. Každá káva z pražírny Káva Monro je proto jiná. Jinak dobrá. A najít favorita bude chtít ochutnat všechny.

Káva pro firmy i jednotlivce

V nabídce pražírny Káva Monro je káva pro firmy i jednotlivce. Vždy čerstvě oražená a umletá. Objednaná káva se totiž balí krátce před jejím odesláním. A zabalená je opravdu dobře. Když si ji zákazník otevře, bude ještě krásně čerstvá, což pozná podle její silné a jedinečné vůně. Ještě váháte? Neměli byste!