Nebankovní americká hypotéka je v dnešní době velmi oblíbená. Víte ale Vy, co tento pojem znamená? Tuto hypotéku Vám může nabídnout nebankovní instituce, která ale může být velmi férová. Rozdíl mezi bankou a nebankovní společností je ten, že nebankovní společnost nepodléhá kontrole ČNB. Přesto ale může nabízet opravdu výhodné podmínky. Dokonce ještě lepší, než banka.

hrstka

Nebankovní americká hypotéka je tedy bezúčelovou hypotékou, kterou získáte bez zdlouhavého dokládání příjmů a nahlížení do registrů, jak by tomu bylo v bance. Co tedy můžete získat? Na základě zástavy jakékoliv nemovitosti dostanete vyplaceno až 70% z její odhadní ceny, nízký úrok jako v bance (již od 4 % p. a.), dobu splácení až na 30 let, možnost předčasného splacení zdarma a žádné poplatky předem. To vše bez dokládání příjmů. Nemusíte nikomu sdělovat ani účel této hypotéky, což je pro spoustu lidí velmi důležité. S nebankovní americkou hypotékou se vyhnete zdlouhavému nahlížení do registrů, ale také posuzování Vašich příjmů a bonity. Jediné, co je potřeba, je plnoletost a nemovitost jako zástava, ať už se jedná o nemovitost Vaší, či někoho z Vašich blízkých, kdo je ochoten ručit nemovitostí za Vás. Jediní, co musíte udělat, je zaslat online žádost a peníze dostanete již do 24 hodin. Zatímco v bance může vyřizování hypotéky trvat i několik týdnů, zde vše vyřídíte velmi rychle.

Nebojte se požádat o nebankovní americkou hypotéku, díky tomu, že můžete peníze použít opravdu na cokoliv, může být toto ideální způsob, jak se zbavíte exekuce, či nevýhodných půjček. Nebo se můžete zaměřit na své sny a pustit se do rekonstrukce domu, či si užít skvělou dovolenou. Na co peníze použijete, je pouze na Vás. Proto propusťte uzdu Vaší fantazii.