Žijeme v digitální době, kde se všechno rychle mění. Kdo není ochoten učit se nové technologie, ten brzy nedokáže udržet krok se současným světem. Problém to bude v práci a pravděpodobně i v soukromém životě. Máte chuť se přiučit něco nového, co bude v dnešním světě potřeba?

Jednou ze základních dovedností brzy bude dokázat si vytvořit elektronický podpis online. Víte, jak na to?

Dokumenty se podepisují elektronicky

Doby, kdy jste si dokument vytiskli, podepsali a pak ho zase naskenovali a poslali, už pomalu mizí. Dnes se všechno řeší elektronicky a stejně tak se dokumenty elektronicky podepisují. Jak? Potřebujete k tomu ideálně speciální nástroj, jakým je i český Signosoft.

Signosoft je největší českou platformou pro elektronické podpisy, již používá celá řada firem. Právě proto je dobré se s ní naučit pracovat, protože je velmi pravděpodobné, že ji budete používat i ve vaší firmě. A brzy pravděpodobně i v domácnosti, protože vývojáři právě připravují osekanou verzi, která bude dostupná zdarma domácnostem a soukromým uživatelům.

Už teď si však můžete stáhnout placenou verzi a podepsat si prvních pět dokumentů zdarma. Na zkoušku to stačí, naučíte se s nástrojem pracovat.

Podepisujte na počítači i telefonu

Signosoft má 80% podíl na trhu. Byly přes něj podepsány miliony dokumentů, a to online, rychle a hlavně bezpečně. V Signosoftu jsou implementované procesy, které zajistí, že podpis není vůbec jednoduché zfalšovat. Je to prakticky nemožné. Vysoká bezpečnost je zajištěná mimo jiné i používáním vlastního cloudu, dokumenty se tedy neukládají nikam do cloudu třetí strany.

A jak si elektronický podpis vyzkoušet? Stáhněte si aplikaci pro iOS či Android, případně si Singosoft otevřete rovnou v prohlížeči a zaregistrujte se. Buďte připravení na budoucnost a na to, až vyjde verze Signosoftu dostupná domácnostem zdarma.