Spousta žadatelů o půjčku se již setkala s tím, že banka žádosti zamítá, jako na běžícím pásu. Důvody jsou většinou argumentovány záznamem v registru dlužníků, problémem s platy a mnohými dalšími výmluvami, díky kterým není možné bankovní půjčku získat i přes to, že nabízíte nemovitost, jako zástavu.

 

U nebankovních společností, které jednají s klientem férově, nepožadují registry, poplatky předem a dokonce ani výši platu, protože jim stačí, jako bonita ručení nemovitostí, můžete uspět. Takovým výhodným typem půjčky na vyšší částky a výhodné splátky i s úrokem, je americká hypotéka.

 

Díky této půjčce získáte peníze na úplně všechno, co si budete přát, protože účel půjčky není podmínkou. Takže můžete stavět, kupovat, rekonstruovat, ale také zařizovat, či užívat někde u moře dovolenou. Nakonec nezůstanou pozadu ani problémy s jinými půjčkami a dluhy a můžete vyplatit ze získané půjčky i exekuce, či si nechat udělat konsolidaci ostatních půjček a sloučit je do jediné.

podpis

Vše probíhá na základě podání žádosti online a telefonickém kontaktu, kterým se s Vámi spojí pracovník z nebankovní společnosti. Po probrání všeho potřebného se do 24 hodin dozvíte výsledek žádosti, která je po splnění jednoduchých podmínek ve většině případů schválena. Jakmile podepíšete smlouvu, tak dostanete i svoje peníze, a to bez čekání a dalších formalit.

 

I když se jedná o nebankovní půjčku, tak úroky jsou srovnatelné s těmi bankovními a splátky se rovněž nechají rozložit na více let. Maximální výše doby splácení je 30 let. Vždy záleží na Vašich možnostech a požadavcích, a také samozřejmě na výši získané půjčky.

 

Při vyřizování půjčky je důležité také to, že nehradíte žádné poplatky dřív, než něco podepíšete. Snižuje se tím riziko, že byste měli přijít o nějaké peníze a zvyšuje jistota, že opravdu se nejedná o podvod.