Máte pocit, že nic horšího, než předvánoční úklid vás nemůže potkat? To jste možná ještě nevyklízeli nemovitost – dlouho neobydlenou, po živelné katastrofě, po nepřizpůsobivých nájemnících, či třeba poté, co v ní někdo 50 let hromadil „důležité“ věci, které se prostě nesměly vyhodit. Do úklidu podobných prostor se raději vůbec nepouštějte a zavolejte si na to odborníky.

Hledáte někoho na vyklizení nemovitosti v Praze? Se službou Chcivyklidit.cz vyklidíte nejen pražský byt či pražskou vilu, ale i jakoukoliv nemovitost, včetně úřadů, institucí i dalších nemovitostí, a to kdekoliv v České republice. Firma se postará o kompletní vyklizení a odvoz odpadu, včetně kontaminovaného a jinak nebezpečného. Ať již jde o azbest, eternit, zkažené potraviny, či třeba fekálie.

Firma vyklízí domy, byty, chalupy, sklepy i půdy. Vystěhuje kanceláře i celé firmy. Postará se o byty a domy po povodních, požárech i dalších podobných katastrofách. Vyčistí pozůstalosti i byty po předchozích nájemnících. Na množství ani typu odpadu nezáleží. Pro firmu nemusíte nic připravovat. Sama si přiveze nářadí i pytle, odpad si napytluje, nábytek rozebere. Platba se odvíjí vždy od množství likvidovaného odpadu podle objemu odváženého nákladu. U specifických likvidací, jako je třeba odvoz kusového nábytku, při desinfikování prostor, nebo za stěhovací práce se cena počítá dle ceníku, který najdete na webových stránkách firmy.

Proč si nechat vyklidit nemovitost a prostory na klíč?

Mnohdy se nám nechce do takto fyzicky namáhavé práce pouštět, nebo na ni prostě po fyzické stránce vůbec nemáme. Problematické je též vědět, kam s odpadem, a to především pokud jde o odpad specifický, třeba jakým je azbest. Často se nechceme stěhovat do prostor v katastrofálním stavu a ani si nechceme kazit iluzi o genius loci místa, kam se plánujme nastěhovat. Špinavou a nepříjemnou práci je lepší přenechat specialistům. Podobně na tom můžeme být, pokud daný prostor nejsme schopni vyklidit z psychických důvodů. Máme osobní vztah k mnoha věcem v bytě, mohou být památkou na rodiče i jiné příbuzné, ale víme, že si je nemůžeme a ani nechceme ponechat. I v tomto případě je lepší svěřit vyklizení bytu v Praze, v jiném městě, ev. obci profesionálům.