Ať již hledáte hypotéku na dům, byt, pozemek nebo dokonce i bez-účelovou Americkou verzi, jistě vás pálí následující otázky: Která je pro mě nejvýhodnější? Která by se mi nejvíce vyplatila? Která by mě vyšla nejlevněji? Která má nejvíce benevolentní podmínky? Každý žadatel o hypoteční úvěr se potýká se stejnými otázkami. Podívejte se, jak si na všechny nalézt odpověď jednoduchým srovnáním.

lSrovnání hypoték na jedné stránce, snadné a rychlé

Na internetových stránkách www.srovnavacpujcek.cz se nachází srovnání finančních produktů. Ve verzi bankovní i nebankovní, od půjček, přes úvěry až po hypotéky či refinancování a konsolidace. Srovnávané rozmezí je velmi široké a naleznete zde i zmíněné hypotéky. Stačí si vše správně nastavit a ihned vidíte výsledek.

Chcete-li se podívat na to, jaké produkty vy přicházely v úvahu, tak začněte nastavením filtru. Zatrhnete možnosti, které nejlépe odpovídají vaší situaci. Na posuvníku nastavíte, o jakou částky máte zájem. Ihned vidíte, že se produkty filtrují. Například při posunu posuvníky k vyšším částkám ihned zmizí malé půjčky do výplaty. O které jistě nemáte zájem, hledáte-li koupi nemovitosti. Zůstanou vám následně v přehledu pouze ty produkty, které jsou v dostatečné výši a u kterých i splňujete podmínky.

Vyzkoušejte, je to snadné a rychlé

Jaké výsledky připadají v úvahu? Vyzkoušejme

Řekněme si, že hledám například úvěr vy výši okolo 1 milionu korun a chtěl by jsem ručit nemovitostí. Ovšem nejsem zaměstnanec, mám jen nějaký pravidelný příjem, který nepochází ze zaměstnání. Jaké možnosti hypotéky by pro mě přicházely v úvahu? Podívejme se na srovnání.

Ve filtru zaškrtnu, že nemám zaměstnání a ani nepodnikám. Rovněž posuvníkem nastavím, že by jsem měl zájem o částky okolo 1 milionu korun. A ihned vidím výsledky!

V mém případě splňuji podmínky u následujících společností: Acema, xHypotéka, VitaCredit, Moneta, Bankerat a Benefi. Jak vidíte, tak výpis obsahuje jak bankovní, tak i nebankovní nabídky. Co by se stalo, kdybych měl zápis v registru? Jednoduše by jsem tuto možnost zaškrtl ve filtru.

Zaškrtnu tedy možnost, že mám zápis v registru. A nabídka se mi ihned aktualizovala. V tomto případě je mi nabízeno: Acema, VitaCredit, Bankerat a Benefi. Jak vidíme, tak ze srovnání hypotečních úvěrů vypadla Moneta a xHypotéka, které jsou obě bankovní.

Potřebujete-li podrobné informace o produktu

Pokud potřebujete podrobné informace o produktu, tak si můžete rozkliknout jeho detail. Což uděláme kliknutím na tlačítko Info. Podívejme se například na detail nabídky od VitaCredit. Kliknu na tlačítko info a dostanu se na podstránku o nebankovní půjčce se zástavou nemovitosti.

Zde vidím veškeré podmínky, které jsou ode mě vyžadovány. Rovněž zde vidím reprezentativní příklad, úrokovou sazbu a RPSN. Díky těmto informacím se mohu rozhodnout pro ten pravý produkt. A kliknutím na tlačítko Online žádost o něj následně mohu velmi snadno a rychle požádat.

 

Hledáte i vy nějaký finanční produkt? Například zmíněnou hypotéku? Vyzkoušejte si srovnání. A ihned zjistíte, který úvěr by pro vás byl nejlevnější či nejvýhodnější. Vše naleznete na zmíněných odkazech.