Vyřešte své dluhy s pomocí hypotéky od Vitacreditu. Ano, když se řekne slovo hypotéka, většina z nás si nejspíše představí úvěr na bydlení, ale není tomu tak. Tedy, alespoň u nebankovních úvěrů tomu tak vždy být nemusí. To je obzvláště výhodné v případě, když potřebujete půjčit mnohem více peněz a banka jaksi není svolná. Vždyť to dozajista znáte…

Taková klasická otázka, co je Vitacredit?

Sice nás trochu udivuje, že doposud neznáte nejznámějšího a nejoblíbenějšího amerického sprostředkovatele bydlení, ale budiž, všechno je možné. Vitacredit je česká nebankovní společnost, která působí v oblasti poskytování úvěrů, přesněji řečeno „amerických hypoték“.

Co je Americká hypotéka?

Tento o hypotéční úvěr se nazývá podle skutečnosti, že k nám přišel ze Spojených států amerických, kde zároveň patří k nejvyužívanějším prostředkům k získání vlastního bydlení. Pro tento typ úvěru je charakteristické, že není nikterak účelově vázán. Co to znamená? Zjednodušeně definováno, že se vás zprostředkovatel úvěru neptá, nač půjčené peníze vlastně chcete použít. To znamená, že se sice tomuto úvěru říká hypotéka, avšak zda půjčené peníze použijete na pořízení bytu, domu anebo třeba ke koupi auta či k úhradě vašich dosavadních dluhů, jen a jen na vás.

Americká hypotéka bez registru

Vitacredit poskytuje Americkou hypotéku. Vypůjčit si od této společnosti můžete peníze od minimální výše 50 000 korun až do maximální výše 70% hodnoty ručené nemovitosti. V konečném výsledku tak můžete získat dokonce hned několik milionů korun. O úvěr přitom může zažádat nejen fyzická osoba, ale také i firma, která se zaručí nějakou vlastní nemovitostí. Splatnost hypotéky se obvykle pohybuje mezi 12 – 120 měsíci (což je v přepočtu 10 let) podle předem dohodnutého splátkového kalendáře. V případě potřeby je možné splatnost hypotéky prodloužit až na maximální dobu splatnosti 20 let.

Nebankovní hypotéka bez registru

Podmínky k získání této hypotéky nejsou nikterak náročné. Společnost poskytuje tyto úvěry vesměs všem lidem, občanům České republiky, starším 18 let s trvalým bydlištěm v Česku. Hypotéka od Vitacreditu je nebankovní hypotékou, takže je poskytována na základě předložení občanského průkazu a ještě jednoho dokladu totožnosti, a dále také listinného dokladu o vlastnictví nějaké nemovitosti. Pakliže žádnou nemovitost nemáte, může se za vás zaručit ručitel, který nemovitost má a listinný doklad o jeho vlastnictví pak předloží on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.