Mnoho lidí by dalo cokoliv za to, aby mohli mít neustále na očích svůj majetek. Pokud bydlíte v rizikové oblasti, kde nejsou krádeže ničím výjimečným, zřejmě máte obavy o svůj majetek. V takovém případě je vhodné nezanedbat prevenci a ihned jednat.

Alarmy, bezpečnostní mříže i kamery se ukázaly jako nedostatečné řešení. Ideální možnost pro ochranu majetku představují fotopasti. Fotopast dokáže to, co ostatní technologie neumí. Dokáže být ukrytá v exteriéru a sledovat váš pozemek. Přesně to je jedna z hlavních předností, nenápadnost. Fotopasti jsou velmi malé a jsou umístěny v maskovaném pouzdře, po umístění na strom či na trám o nich budete vědět jenom vy. Fotopasti pořizují snímky nebo videa ve vysokém rozlišení a to jen tehdy, pokud zaznamenají pohyb.

Nejlepší důkazní materiál

Pokud trávíte mnoho času mimo domov, jen těžko můžete vědět, kdo všechno k vám vnikne na pozemek. Stejně tak i v noci, když spíte. Fotopast sleduje pozemek 24 hodin denně a kvalitní snímky dokáže udělat i v nočních hodinách. Když následně zkontrolujete, co všechno fotopast zaznamenala, možná se budete divit. Rázem budete mít ten nejlepší důkazní materiál na zloděje, vandaly, zvídavé sousedy a všechny ostatní vetřelce, včetně zvířat.

Dříve byly fotopasti nedostatkovým zbožím a získat je bylo téměř nemožné. Dnes jsou však díky internetu snadno dostupné všem a vy si můžete zakoupit ty nejlepší modely od předních značek, mezi které patří například BUNATY, Acorn, Browning a další. V eshopu jsou dostupné za nízké ceny a vy tak můžete ochránit váš majetek za minimální náklady. Kromě ochrany majetku si fotopasti zamilují i milovníci přírody, kteří s nimi mohou snadno pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí.